O kancelarii

O mnie

Założycielem Kancelarii jest adwokat Grzegorz Woźniak, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Swoją pracę magisterską, napisaną pod patronatem prof. zw. dr hab. Wojciecha Popiołka zatytułowaną „Umowy konsumenckie zawierane za pomocą urządzeń elektronicznych” obronił z wynikiem bardzo dobrym.

W latach 2013 – 2015 odbył aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach pod patronatem adwokat Małgorzaty Lekston oraz adwokata Jakuba Lekstona. W marcu 2016 r. przystąpił do egzaminu zawodowego uzyskując wynik pozytywny, co pozwoliło na dokonanie w lipcu 2016 r. wpisu na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach.
Swoją wiedzę i bogate doświadczenie zawodowe zdobywał zarówno w ramach współpracy z indywidualnymi kancelariami prawniczymi, jak również jako specjalista w działach prawnych podmiotów prawa handlowego i grup kapitałowych.


Aktywny uczestnik organizowanej przez Adwokaturę Polską akcji „Dni bezpłatnych porad adwokackich” w Izbie Adwokackiej w Katowicach, jak też uczestnik audycji radiowych o tematyce prawnej na antenie Radia Silesia.
Adwokat Grzegorz Woźniak w ramach prowadzonej Kancelarii odpowiedzialny jest za praktykę karną, cywilną, jak i gospodarczą ze szczególnym uwzględnieniem sądowej egzekucji wierzytelności pieniężnych, doradztwa w zakresie prawnych aspektów bieżącej działalności podmiotów gospodarczych oraz problematyki ochrony praw konkurencji i konsumentów. Reprezentuje klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych w postępowaniach karnych, karnych gospodarczych i cywilnych.


Dzięki energii i kreatywności młodego pokolenia adwokatów w prowadzonej praktyce adwokata Grzegorza Woźniaka cechuje indywidualne podejście do każdego Klienta, nieustępliwość w dążeniu do celu oraz determinacja w poszukiwaniu satysfakcjonujących Klienta rozwiązań, nawet tych najbardziej nowatorskich.

Adwokat Grzegorz Woźniak współpracuje z innymi Kancelariami na terenie województwa śląskiego, jak i w innych regionach kraju, dzięki czemu może przyjmować i prowadzić sprawy z terenu całego kraju.
Prywatnie zapalony gracz w squash’a, pasjonat jazdy na rowerze oraz sportów motorowych, jak również meloman, w szczególności ciężkiego rockowego brzmienia.

Moje specjalizację

Prawo administracyjne Prawo pracy Dyżur aresztowy Praktyka karna Prawo gospodarcze Praktyka cywilna Prawo rodzinne:

Dane adresowe kancelarii

ul. Drzymały 4/4
40-059 Katowice
Umów się na konsultację prawną w mojej kancelarii korzystając z formularza Formularz kontaktowy